636747144632915064 lg 40037

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول بر قانون‌مداری و تکریم شایسته ارباب‌رجوع در چارچوب نظم و همدلی تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از علی‌آباد کتول، علیرضا اسفندیاری‌مقدم در نشست صمیمی اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول با کارکنان گفت: با نگاهی به گذشته و بررسی حال، باید با عزمی جزم‌تر و راسخ‌تر نسبت به سازندگی و بالندگی جامعه تلاش کرد و با اطلاعات و دانش خود نسبت به اتفاقات پیرامون، مطلع‌تر و آماده‌تر بود.

اسفندیاری‌مقدم کارکنان را جزء طلایه‌داران و رهبران هر سازمان دانست و افزود: ما بیش از گذشته نیاز به همدلی و همفکری داریم و باید از طریق شرکت‌های دانش‌بنیان و ارتباط با صنعت، بیشتر به فکر درآمدزایی باشیم تا بتوانیم دانشگاه را از متکی‌بودن به شهریه جدا کنیم.

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی بر پرهیز از شتاب‌زدگی و قضاوت‌های زود و داشتن نگاه محبت‌‎آمیز توأم با انسانیت تأکید و تصریح کرد: قانونمداری، حفظ شأن ارباب‌رجوع، پاسخگویی به‌موقع، نگاه یکسان و عادلانه، ایجاد فضای صمیمانه و رضایتمند برای همکاران و تصمیم‌گیری بر اساس کارکرد افراد از برنامه‌های مهم واحد علی‌آباد کتول است که امیدواریم بتوانیم آنها را اجرا کنیم.

وی با توجه به وجود فضای مناسب و پرنشاط علمی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی در واحد علی‌آباد کتول اظهار کرد: رمز موفقیت این واحد دانشگاهی ثبات است و اگر تغییری نیز باشد، باید در راستای بهبود، پالایش و سازماندهی سازمان انجام شود.

در ادامه این جلسه، کارکنان در راستای ارتقای کیفیت و توسعه همه‌جانبه دانشگاه به بیان دیدگاه‌ها، نظرات و برخی دغدغه‌های خود پرداختند.