636822811936453402 md d55b3

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول گفت: دوران دانش‌افزایی هیچ‌گاه به پایان نمی‌رسد و همگی باید در تمام لحظه‌های زندگی به کسب علم و دانش مشغول باشیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از علی‌آباد کتول، علیرضا اسفندیاری‌مقدم صبح امروز در نخستن جشن دانش‌آموختگی دانشجویان رشته‌های مهندسی پزشکی و مهندسی پرتو پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی علی‌آباد کتول با تبریک به دانش‌آموختگان گفت: انتظار دارم برگزاری این جشن بهانه‌ای برای ورود شما به راه پایان‌ناپذیر دانش‌افزایی باشد.

وی با بیان این مطلب که برگزاری این آیین، نوعی جشن تکریم از خداوند متعال، والدین و استادان است، خاطرنشان کرد: امروز زمان آن فرارسیده تا از نعمت‌هایی که کسب کرده‌اید و بی‌تردید بهترین آنها جشن دانش‌آموختگی برای پایان دوره تحصیلی است، شکرگزاری کنید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول با بیان اینکه دوران دانش‌افزایی هیچ‌گاه به پایان نمی‌رسد و همگی باید در تمام لحظه‌های زندگی به کسب علم و دانش مشغول باشیم، افزود: آگاهی و معرفت بزرگ‌ترین سلاح انسان برای مقابله با جهالت و رسیدن به کمال است که در روند دانش‌افزایی و دانش‌آموختگی تا پایان عمر انسان ادامه خواهد داشت.

اسفندیاری‌مقدم خاطرنشان کرد: امیدوارم شما دانش‌آموختگان به‌عنوان سرمایه‌های ارزشمند این مرزوبوم، با استعانت از مدد الهی و بر پایه اخلاق‌مداری، تعهد و خودافزایی به‌عنوان فردی کارآمد با تکیه‌ بر سرمایه‌گذاری علمی خود، گام‌های بلندی برای پیشرفت، توسعه و حل مشکلات میهن عزیزمان بردارید.

به گزارش آنا، نخستین جشن بزرگ دانش‌آموختگی رشته‌های مهندسی پزشکی و مهندسی پرتوپزشکی علی‌آباد کتول با حضور ۱۱۰ دانش‌آموخته و خانواده‌ آنها و خانواده دانشجوی مرحوم حمیدرضا شربتی در سالن اجتماعات علامه جعفری این واحد دانشگاهی برگزار شد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/خ