636842070495434723 md 3d919

رئیس دانشگاه آزاد‌علی‌آبادکتول گفت:اولویت این دانشگاه ارتقاء سطح کمی و کیفی در حوزه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، قانون‌گرایی و تکریم شایسته ارباب‌رجوع است.

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از علی‌آباد کتول، سید‌حسن سید‌رضایی عصر امروز در جلسه شورای اداری با قدردانی از روسای سابق واحد علی آبادکتول اظهار کرد: براساس سیاست‌ها و چشم‌اندازهای نوین دانشگاه آزاد اسلامی سه اولویت اصلی ما ارتقای سطح کمی و کیفی در حوزه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، قانون‌گرایی و تکریم شایسته ارباب‌رجوع است.

وی تصریح کرد: بی‌شک همه مسئولان این واحد دانشگاهی همگام با اعضای هیئت علمی و کارکنان نقشی مؤثری در توسعه و تعالی این واحد دانشگاهی داشته‌اند که بر ما واجب است از آنان قدردانی و سپاسگزاری کنیم چراکه در برخوردهای اجتماعی، یکی از عوامل تحکیم روابط، داشتن حالت و روحیه سپاسگزاری، قدردانی و حق‌شناسی نسبت به دیگران است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول با بیان جایگاه ویژه این واحد دانشگاهی در سطح کشور و استان، نیروی انسانی متخصص درزمینهٔ‌های مختلف را یکی از نقاط قوت واحد علی‌آبادکتول برشمرد.

وی در ادامه اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با رویکردی جهادی، انعطاف‌پذیر و فرصت ساز را از دیگر اهداف مهم واحد دانست و افزود: کاهش هزینه‌ها و مدیریت آن بر اساس اصلاح الگوی مصرف، برنامه‌ریزی برای پیشتازی در اقتصاد دانش‌بنیان و شناسایی و به‌کارگیری ظرفیت‌های علمی، فنی و اقتصادی نیازمند تعامل سازنده همراه با تفکر، همدلی و خرد جمعی است.

سید‌رضایی بابیان این مطلب که بهره‌گیری از توان و خرد جمعی و هم‌اندیشی، مشکلات و دغدغه‌های دانشگاه را کاهش می‌دهد خاطرنشان کرد: ایجاد بسترهای مشارکت، زمینه‌ساز رفتار منصفانه و اعتمادسازی طرفین شده و نتایج مثبتی به همراه خواهد داشت.