636883437689808038 md d7a30

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول گفت: این واحد دانشگاهی توانست با خرد جمعی و همدلی در راستای توسعه و ارتقای حوزه‌ها مختلف گام‌های بلندی را بردارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از علی‌آباد کتول، سیدحسن سیدرضایی صبح امروز در جشن شکرانه یک‌سال خدمتگزاری همزمان با سی و یکمین سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول با بیان تاریخچه کوتاهی از این واحد دانشگاهی و عملکرد آن در سال ۹۷، خواستار عزم دوچندان برای برنامه‌ریزی منسجم و فعالیت‌های پیش‌رو در سال جدید شد.

وی اظهار کرد: در سالی که آخرین لحظات آن را سپری می‌کنیم، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول توانست با خرد جمعی و همدلی در راستای توسعه و ارتقای جنبه‌های مختلف گام‌های بلندی را بردارد که از جمله آن می‌توان به اخذ رشته جدید روانشناسی در مقطع کارشناسی و ایجاد نظم مالی در کاهش هزینه‌ها، پرداخت معوقه‌ها و جذب شهریه‌ اشاره کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آبادکتول با بیان توانمندی و ظرفیت بالای جامعه دانشگاهی علی‌آبادکتول، میزبانی چهارمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی را گواهی بر این مدعا برشمرد و افزود: جای بسی شکر دارد که پس از گذشت ۳۱ سال از عمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد‌کتول می‌توان از این مرکز علمی به‌عنوان یکی از تأثیرگذارترین مراکز علمی در فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در استان و کشور یاد کرد.

سیدرضایی تصریح کرد: این واحد دانشگاهی ۲۸ اسفند ۱۳۶۶ با پذیرش ۷۸ دانشجو در رشته مدیریت دولتی آغاز به کار کرد و اکنون در سی و یکمین سال تأسیس با آموزش بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ دانشجو در ۱۴۵ رشته و ۲۱ هزار و ۷۰۰ فارغ‌التحصیل در پنج مقطع تحصیلی با همکاری ۱۸۱ عضو هیئت علمی و تأسیس چهار دانشکده در راستای توسعه و اعتلای علم و دانش گام برمی‌دارد و به لطف خداوند بزرگ به قطب تحصیلات تکمیلی در استان گلستان مبدل شده است.

به گزارش آنا،‌ در این مراسم با اهدای لوح یادبود و هدیه از دو همکار بازنشسته این واحد دانشگاهی در سال جاری، ۶ استاد و کارمند نمونه، همسر شهید محمدصادق صادقی تجلیل و پیام دکتر طهرانچی به خانواده مرحوم حسین قاسمی، مدیر تازه درگذشته مدرسه سمای علی‌آباد کتول قرائت و به همسر وی تقدیم شد.