637053575649577646 lg 88e89

رئیس سازمان بسیج اساتید علی‌آبادکتول با بیان اینکه در دفاع مقدس قدرت جای خود را به خدمت داده بود از اشاعه تفکر دفاع مقدس به‌عنوان یکی از الزامات تحقق گام دوم انقلاب اسلامی یاد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از علی‌آبادکتول، علیرضا مزیدی صبح امروز در نشست علمی ـ تخصصی استادان با عنوان «تبیین مفاهیم مقاومت با الگوبخشی از دفاع مقدس و رویکرد گام دوم انقلاب اسلامی» به تشریح ویژگی‌های هشت سال دفاع مقدس پرداخت و گفت: دفاع مقدس علاوه بر تغییر رویکرد منابع انسانی به سرمایه انسانی، خدمت را جایگزین قدرت کرد و تکلیف‌گرا بودن همراه با ساده‌زیستی و تواضع را بین نیروهای جوان ما گسترش داد.

وی به حدیث پیامبر گرامی اسلام (ص) مبنی بر پیاده‌کردن مکارم اخلاقی در جامعه اشاره کرد و افزود: مکتبی که انقلاب اسلامی براساس آن حرکت کرده و در حال رشد بود، مکتب تکاملی، معرفتی و بصیرتی و بزرگترین دستاورد آن پیروزی در جنگ تحمیلی است.

رئیس سازمان بسیج اساتید علی‌آبادکتول به تبیین نقش جوانان در هشت سال دفاع مقدس پرداخت و عنوان کرد: برای اجرایی‌شدن گام دوم انقلاب اسلامی همانگونه که در زمان جنگ به جوانان اعتماد کردیم، حال باید طبق منویات مقام معظم رهبری با اعتماد به جوانان و اشاعه تفکر دفاع مقدس زمینه تحقق این مهم را فراهم آوریم.

مزیدی با بیان اینکه در دفاع مقدس قدرت جای خود را به خدمت داده بود از اشاعه تفکر دفاع مقدس به عنوان یکی از الزامات تحقق گام دوم انقلاب اسلامی یاد کرد.