637054450465109722 lg 7cfdd
سرمربی تیم ملی والیبال نیروهای مسلح از برگزاری آخرین اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال نیروهای مسلح در علی‌آبادکتول خبر داد.

هادی نفرزاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در علی‌آبادکتول با اشاره به برگزاری هفتمین دوره المپیک نظامیان جهان اظهار کرد: المپیک نظامیان جهان هر چهار سال یکبار و یکسال قبل از برگزاری مسابقات المپیک جهانی با حضور بیش از ۱۲۰ کشور دنیا، ۱۰ هزار ورزشکار در ۲۶ رشته ورزشی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این مسابقات از ۲۶ مهر تا ۳ آبان‌ماه به میزبانی شهر «ووهان»چین برگزار می‌شود، شرایط آب و هوایی این شهر به عنوان یک شهر دانشگاهی و تشابه بسیار آن با دانشگاهی همچون دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آبادکتول را دلیل اصلی انتخاب آخرین اردوی آماده‌سازی تیم والیبال نیروهای مسلح اعلام کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال نیروهای مسلح با اشاره به امکانات و تجهیزات فوق‌العاده دانشگاه آزاد اسلامی علی‌آبادکتول عنوان کرد: امنیت، آرامش و زمان مناسب تمرین ویژگی‌های ارزنده‌ای است که توسط مسئولان شهرستان و به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آبادکتول فراهم شده است.

نفرزاده با مناسب ارزیابی‌کردن شرایط تمرین تیم ملی از والیبال به عنوان یک رشته آکادمیک و دانشگاهی در سطح دنیا یاد کرد و متذکر شد: حضور ما در یک واحد دانشگاهی و ارتباط با اقشار مختلف دانشگاه اعم از دانشجو و استادان مسیر هماهنگی و رشد را بیش از پیش برایمان هموار کرده است.

انتهای پیام/۴۰۷۸/