photo 2020 08 25 08 28 550000000 fd581

دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای علی‌آبادکتول و اصفهان برای مشارکت در تجارب علمی و آموزشی تفاهم‌نامه امضا کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از علی آبادکتول، دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای علی‌آبادکتول و اصفهان در راستای مشارکت در تجارب علمی و آموزشی به‌ویژه جذب دانشجوی غیرایرانی با حضور حجت‌الاسلام محمد ذوالفقاری رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان در این مراسم که به‌صورت برخط برگزار شد با اشاره به ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آبادکتول گفت: واحد علی‌آبادکتول یکی از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی است.

پیام نجفی با اشاره به توانمندی‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آبادکتول خاطرنشان کرد: این دانشگاه در حوزه‌های بین‌الملل، فناوری، سرای نوآوری گیاهان صنعتی، سرای نوآوری پرورش اسب اصیل ترکمن و گیاهان دارویی اقدامات تحسین‌برانگیزی را آغاز کرده است.

تربیت ۲۹ هزار و ۱۳۶ نیروی انسانی متخصص در واحد علی‌آبادکتول

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول نیز با اشاره به پیشینه تاریخی، فرهنگی و علمی استان اصفهان در کشور بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان یکی از کارآمدترین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی بوده که عقد تفاهم‌نامه  با این دانشگاه افتخاری بزرگ است.

سیدحسن سیدرضایی با برشمردن برخی از شاخص‌‌های رقابتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آبادکتول در شمال کشور مطرح کرد: این دانشگاه با امکانات آموزشی و آزمایشگاهی بالا و آموزش بيش از ۴ هزار و ۵۳۷ دانشجو در بیش از ۱۵۰ رشته و پنج مقطع تحصيلی در راستای توسعه و اعتلای علم و فناوری کشور گام‌های مؤثری برداشته و به عنوان بزرگ‌ترین سایت آموزشی استان گلستان تاکنون ۲۹ هزار و ۱۳۶ نیروی انسانی متخصص را تربیت و تحویل جامعه داده است.